Postup oddlužení

JAK POSTUPOVAT PŘI ODDLUŽENÍ

Jakožto profesionálové Vám rádi pomůžeme se vším, co se týče osobního bankrotu. Poradíme s jednotlivými kroky oddlužení a zajistíme veškeré administrativní náležitosti. Málokdo ví, jak při oddlužení postupovat. My to naštěstí víme a jsme tady, abychom Vám pomohli.

1. KROK – KONTAKT

Nacházíte-li se ve svízelné finanční situaci, ze které již bohužel není úniku, oddlužení je jednou z možností, jak se zbavit všech dosavadních dluhů (§414). Jestliže nevíte, jak při takovém oddlužení postupovat, jste na správném místě. Jediné, co potřebujete udělat, je kontaktovat nás, ať už telefonicky či emailem. Sjednáme si osobní schůzku, abychom mohli probrat Vaši situaci, dostatečně Vás informovali o institutu oddlužení a popřípadě odpověděli na Vaše dotazy.

2. KROK – POVINNOSTI

Jelikož je oddlužení soudní záležitostí, musíte jako dlužník splnit několik povinností. Kromě seznamu pohledávek a majetku je dále třeba doložit příjmy za poslední 3 roky a  také očekávané příjmy (§391). Jste-li v manželském svazku, je nutné uvést příjmy Vaší drahé polovičky (§392). Tyto dokumenty předáte našemu advokátovi, který bude s Vámi během celého procesu. Společně vypracujete návrh na oddlužení a inslovenční návrh, a to takovým způsobem, aby oba dokumenty splňovaly všechny zákonem stanovené náležitosti a požadavky (§391). Po vypracování oba návrhy ještě pečlivě zkontrolujeme a spolu s úředním ověřením podáme návrh na příslušný soud dle Vaší trvalé adresy.

3. KROK – POVOLENÍ ODDLUŽENÍ

Poté, co jsou insolvenční návrh s návrhem na oddlužení podány, veškeré na Vás vedené exekuce jsou zmrazeny a Vaše dluhy již dále nenarůstají o úroky, penále atp. Naše vzájemná spolupráce je úspěšně u konce v okamžiku, kdy Vám soud oddlužení schválí (§406). Soudem přidělený insolvenční správce Vám od nynějška pomůže s celým procesem oddlužení, po jehož úspěšném splnění můžete opět začít podnikat, a to s čistým štítem – bez dluhů.

 

Není vám něco zcela jasné jak probíhá oddlužení? Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva